Elektrická řezbářská dláta

Již před několika lety se výrobci předvedli s tím, že přidali na trh elektrická dláta. Jejich výhoda je nesporná. Ušetří vám obrovskou spoustu práce a času, jelikož tu nejvíce namáhavou práci udělají za vás. Odpadá tím pádem úmorné sekání do dřeva, kdy nemůžete nechat ruce na tom kusu dřeva, který si přejete opracovat. Tato elektrická dláta vám práci ulehčí a ještě k tomu řezy vypadají, že jste je opravdu ručně vysekali. Zkušený řezbář sice na první pohled pozná, zda se jedná o práci ruční či nikoliv, běžný kupující zákazník už ale ne. A o tento efekt samozřejmě jde.  A co si budeme povídat, běžnému zákazníku je naprosto jedno, jak jste svou sochu vyřezali, hlavně, že se mu hodí do interiéru bytu a že je podle něj výrobek hezký.

A jak se tedy tato dláta používají?

Velice jednoduše! Postačí vám pouze zakoupit si motor zabudovaný v elektrickém dlátě, který v mnohém připomíná rukojeť vrtačky. Tak jak na vrtačku nasazujete šroubováky, tak stejně nasadíte i dané dlátko, se kterým chcete pracovat. A věřte, že na práci s tímto dlátem není až tak nic těžkého.

Samozřejmě také je důležité, abyste si zakoupili elektrické dláto, na které jsou dobré reference a nekupovali například dláto, které má malý výkon. Mohlo by vám ve finále být naprosto k ničemu. Skvělé elektrické dláto například koupíte od Narexu. jeho cena se pohybuje kolem 1 200 Kč. Další společnosti, která dláta vyrábějí jsou například Bosh, kde cena dláta stojí zhruba kolem 2 500 Kč a nebo má dobré reference Arbortech Power Chisel. Tady už se ale cena pohybuje kolem 5 500 Kč.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán řezbářské pomůcky a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.